Menu

Meet Office yogi Eva!

Rádi bychom vám představili novou lektorku, se kterou se mnoho z vás může setkávat na našich pravidelných Office yoga lekcích. Ještě jste se jí nestihli zeptat, jak to s jógou má? Tak teď máte šanci ji rychle poznat :)

1. Představ se nám trošku. a pověz, jak ses dostala k józe?

Jmenuji se Eva Veselská, mám ráda hudbu, umění, lidi a aktivní styl života. Jóga byla dlouhých deset let moje známá. Občas jsme se potkaly, občas jsme si sedly na čaj, občas jsme spolu trávily i více dní nebo měsíců. Vždycky se ale naše cesty rozdělily. Každá z nás měla potřebu jít jiným směrem. Před nějakou dobou jsme se s Jógou setkaly znovu, znovu jsme si daly čaj a takový ten holčičí pokec. Tentokrát jsme ale zjistily, že půjdeme spolu a že (třeba i přes drobné neshody) se navzájem potřebujeme. Hlavně tedy já ji. Od té doby jsme nerozlučné kamarádky. Jak to tak u opravdových přátel bývá, chceme být co nejvíce spolu, ale někdy se nezadaří a pár dní se nevidíme a nebo na sebe jen mávneme (na svých obvyklých dvacet minut denně ale nezapomenu nikdy). Jóga mi v našem rychlém způsobu života pomáhá zpomalit a vyslechnout mé potřeby.

2. Co ti přineslo vedení lekcí v rámci projektu Office yoga?

Přineslo a stále přináší mi poznávání nových zajímavých lidí a prostorů a hlavně nových přístupů, protože každému vyhovuje něco jiného.

3. Jak přistupuješ ke svým “jógínům” – klientům?

Pokud to jde, přistupuju ke každému individuálně. Stejně jako každý člověk, tak i každé tělo je jiné a má odlišné limity. Lekce se snažím přizpůsobovat aktuálnímu složení jógínů a jejich možnostem a náladě. Důležité je pro mě to, aby lekce byly příjemné, zábavné, přínosné a zdravé.

4. Co tě aktuálně nejvíc štve?

Politická situace v ČR.

5. Z čeho jsi měla v posledním měsíci největší radost?

Z lidí, kterými se obklopuji. Jsou skvělí a hlavně mě přijímají takovou, jaká jsem.

6. Vedeš svoje jógové lekce ještě někde jinde? A kde?

Vedu ještě soukromé, většinou individuální lekce a od září se můžeme pravidelně potkávat ve studiu Indhee, což je malé studio kousek za Prahou.