Menu

Náš tým

Zajímají vás informace o nás? Jsme tým profesionálních lektorů a jógových nadšenců. Naším cílem je poskytnout naše vědomosti a předat je dál, aby mohl každý těžit z jednoduchých cviků a zásad, které mohou změnit vaše fyzické i duševní rozpoložení.

Zakladatelka

Ing. Helena Nehasilová

Ing. Helena Nehasilová

Zakladatelka

    Jógu má jako koníček. Nápad vytvořit tento projekt byl inspirován samotnými lidmi, kteří pracují na administrativních pozicích. „Po tom, co jsem kolegům z práce vyprávěla, jak mi cvičení jógy pomohlo od bolestí zad a dalších částí těla, sami mě oslovili, zda bych jim cviky neukázala jeden den přímo v kanceláři. Tak se zrodila myšlenka, proč takovou službu neposkytnout i širší veřejnosti.“ Helena je certifikovaným instruktorem jógy.

Lektoři

Ing. Barbora Černá

Ing. Barbora Černá

    S jógou se poprvé setkala před pěti lety. Nejprve to začalo klasickým cvičením, postupně jóga vcházela i do ostatních oblastí jejího života (mezilidské a pracovní vztahy, životospráva). Tato cesta jí zavedla až k hlubšímu studování jógy a absolvování certifikovaných kurzů. Bára říká: „Pevně doufám, že vás budu moci naučit něco z toho, co jóga naučila mě a stanu se vaším průvodcem ve světě jógy.“ Bára je certifikovaným instruktorem jógy. I nadále se vzdělává pod vedením Ajaye Bobade a absolvuje různorodé workshopy.

Bc. Marek Boroš

Bc. Marek Boroš

    Poprvé se setkal s Vinyasa jógou na Vysoké škole ekonomické v roce 2010. Tento pohyb, ale i filosofie ho uchvátila. Dále se proto rozhodl pokračovat v jógovém vzdělávání pod vedením Andreji Smékalové a Katky Novákové v OM Yoga Studiu v Praze. Získal několik certifikátů a jógu praktikuje každý den. Marek říká: “Rád bych dále předával znalosti o józe, která mi jednoduše přijde geniální”. Marek je certifikovaným instruktorem jógy. Taktéž se vzdělává pod vedením Ajaye Bobade.

Teachers from Jóga Letná studio

Teachers from Jóga Letná studio

    V týmu jsou i vybraní učitelé našeho domovského studia Jóga Letná, jako například Barbora Haráčová, Alexandra Galová, Lubica Martincová, Renata Janásová atd.. Více o nich se můžete dozvědět zde: www.jogaletna.cz/lektori.

vacation