Menu

Náš tým

Zajímají vás informace o nás? Jsme tým profesionálních lektorů a jógových nadšenců. Naším cílem je poskytnout naše vědomosti a předat je dál, aby mohl každý těžit z jednoduchých cviků a zásad, které mohou změnit vaše fyzické i duševní rozpoložení.

Zakladatelka

Ing. Helena Nehasilová

Ing. Helena Nehasilová

Zakladatelka

  Jógu má jako koníček. Nápad vytvořit tento projekt byl inspirován samotnými lidmi, kteří pracují na administrativních pozicích. „Po tom, co jsem kolegům z práce vyprávěla, jak mi cvičení jógy pomohlo od bolestí zad a dalších částí těla, sami mě oslovili, zda bych jim cviky neukázala jeden den přímo v kanceláři. Tak se zrodila myšlenka, proč takovou službu neposkytnout i širší veřejnosti.“ Helena je certifikovaným instruktorem jógy.

Lektoři

Barbora Černá

Barbora Černá

  S jógou se poprvé setkala před pěti lety. Nejprve to začalo klasickým cvičením, postupně jóga vcházela i do ostatních oblastí jejího života (mezilidské a pracovní vztahy, životospráva). Tato cesta jí zavedla až k hlubšímu studování jógy a absolvování certifikovaných kurzů. Bára říká: „Pevně doufám, že vás budu moci naučit něco z toho, co jóga naučila mě a stanu se vaším průvodcem ve světě jógy.“ Bára je certifikovaným instruktorem jógy. I nadále se vzdělává pod vedením Ajaye Bobade a absolvuje různorodé workshopy.

Marek Boroš

Marek Boroš

  Poprvé se setkal s Vinyasa jógou na Vysoké škole ekonomické v roce 2010. Tento pohyb, ale i filosofie ho uchvátila. Dále se proto rozhodl pokračovat v jógovém vzdělávání pod vedením Andreji Smékalové a Katky Novákové v OM Yoga Studiu v Praze. Získal několik certifikátů a jógu praktikuje každý den. Marek říká: “Rád bych dále předával znalosti o józe, která mi jednoduše přijde geniální”. Marek je certifikovaným instruktorem jógy. Taktéž se vzdělává pod vedením Ajaye Bobade.

 
Andrea Kepková

Andrea Kepková

  Stálo to spoustu potu, několik jógamatek a překonání hromad pochybností, než jsem se přestala bát! Jóga je totiž všechno a troufnout si jí učit byla má životní výzva. Konečně jsem se odhodlala a teď se co nejupřímněji snažím předat to, co mě mí drazí učitelé o této báječné cestě jógy naučili.

Tereza Hausmanová

Tereza Hausmanová

  Józe se věnuji již šest let a v začátcích mi pomohla jako cesta, jak lépe zvládnout stres během studií. Od té doby mě kouzlo jógy nepřestává fascinovat. Je to cesta do nitra, do srdce. Učí mě sebelásce, pokoře, trpělivosti a vděčnosti za každý nový den.

Alice Vaňková

Alice Vaňková

  Lekce vede tak, aby nebyli jednotvárné a každý se mohl těšit na novou pozici, kterou se může naučit a postupně ji prohloubit a zdokonalit. Preferuje, aby klienti věděli od začátku, jak se dostat do pozice pozvolně a správně, a zároveň naslouchali svému tělu a respektovali své možností. Její lekce v sobě skrývají prvky ashtangy, které nenásilně prokládám pozicemi uzpůsobené pro každého, zkušeného ale i neostříleného jogína.

Alexandra Svobodová

Alexandra Svobodová

  Její specializace je Pilates. Lekce jsou ve znamení plynulosti, jako jednoho ze 6 principů Pilatesovy metody. Provedení pohybů s ladností, půvabem, grácií, v souladu s dechem. Plně koncentrovaní. To je jejím cílem.  Je certifikovanou lektorkou Pilates a Reiki.

Simona Hrušková

Simona Hrušková

  Simča je lektorkou Vinyasa flow jógy. Lekce ráda vede hravě a svěže. Nejdůležitější je dech. Je to motor, který určí naše tempo, vtáhne nás do děje a zaměříme se tak více na sebe. Simona má za sebou 150 hodin pod vedením Pavla Huba a kurz Laughter yogy.

Michaela Trnková

Michaela Trnková

  Michaela je certifikovanou lektorkou pilates. Její styl by se dal nazvat fyzio pilates, jelikož se snaží propojovat tradiční cviky a principy pilates (správné dýchání, přesnost a plynulost pohybů, koncentrace) s poznatky z fyzioterapie.

Lubica Martincová

Lubica Martincová

  Její lekce jsou inspirovány Ashtanga a Vinyasa jógou. Jsou tedy dynamičtější. Snaží se žáky vést tak, aby skrze své dýchání našli vlastní tempo a dopracovali se nejen ke správnému a zdravému provedení pozic, ale i k lehkosti a příjemnému pocitu. Lubica je certifikovanou lektorkou jógy, pobývala i v Indii.

vacation