Menu

Reference

Mezi naše spokojené klienty patří napířklad: Adastra groupBlueberry AppsČeský rozhlasČSOBDanone , Enovation , EppiDHL, Graebel, IKEA, Impact HUB Prague, IPR Praha, J&T Banka, Kantar, Kytary.czSAP, NNIT, Nymble, Oborová Zdravotní PojišťovnaRochePenta InvestmentsTake AdviceVÚSP, WhiteCase, Waltrovka, Wayra, Zoom International a další…

 

Reference od klientů

Petra Jetlebová, Adastra Group

Mít jógu v Adastře místo oběda mi přišlo jako neobvyklý, ale dobrý nápad, a tak mě zvědavost přivedla na první hodinu. Lekce byla super a mé nadšení se s každou středeční hodinou umocňuje. Jóga mi přináší lepší soustředěnost, uvolnění, protažení a touhu rozbíjet stereotypy, a proto bych jí doporučila každému, kdo touží po nenásilné a příjemné změně ve svém životě. Lektorka Bára po celou dobu lekce navádí k vědomému dechu i pohybu a vytváří atmosféru pro navázání kontaktu s vaším tělem.
Vždy jsem byla přesvědčená, že když člověk pracuje v kanceláři, potřebuje vybít energii u aerobního druhu cvičení, ale hodiny jógy mi ukazují, že tomu tak není. Protažení, uvolnění a relaxaci, kterou jóga nabízí je mnohem efektivnější pro nalezení rovnováhy, zpevnění svalů a načerpání pozitivní energie pro další výkon. Když mi nějaký cvik z počátku nejde, snažím se uplatňovat Bářino heslo z první hodiny „Cílem jógy není dotknout se nosem kolenou, ale individuální spokojenost každého člověka.

Klára Sejková, Health & Safety Specialist, T-Mobile Czech Republic, a.s.

Spolupráce s Office yogou v rámci korporátních dnů zdraví na pobočkách T-Mobile probíhá hladce a bez problémů. Oceňujeme nejenom profesionální a individuální přístup k našim zaměstnancům, kteří sami workshopy hodnotili jako velice kvalitní, ale i vstřícný a operativní přístup k organizaci akce jako takové. Workshopy jsou vedeny poutavou formou, účastníci mají možnost vyzkoušet si získané poznatky pod odborným vedením lektorů přímo na pracovišti, v čemž spatřujeme velký přínos. Spolupráci hodnotíme ve všech směrech jako vynikající.

Jaromír Beránek, Financial and Investment Controller, Wayra CEE

Startupový akcelerátor Wayra pomáhá rozvíjet nadějné projekty mladých podnikatelů, kteří tráví v kanceláři dlouhé hodiny a často postrádají možnost se během práce uvolnit a protáhnout. Heleně a Mili se hned při první ukázkové lekci podařilo zvednout ze židlí dvacet maximálně soutředěných startupistů a mnozí z nich dnes chodí na lekce jógy pravidelně. Energie, kterou lektorky do cvičení vkládají, je totiž nakažlivá. Office yoga nám ve Wayře vlévá novou krev do žil!

Miroslav Polach, advokátní koncipient v Havel, Holasek & Partners

Jako fanoušek spíš akčnějších sportů jsem si dlouho myslel, že by mě něco jako jóga nemohlo bavit. Vyzkoušet jsem se ji tak rozhodl až tehdy, kdy jsme od zaměstnavatele dostali Office yogu jako benefit a mohl jsem chodit cvičit přímo v práci. Hned první hodina s lektorkou mě příjemně překvapila svým spíše sportovním pojetím, náročností a hlavně zábavností. Super je navíc taky sama Mili, která nejen že toho o józe ví opravdu spoustu a je skvělá cvičitelka, ale také jen svojí přítomností dokáže člověku zvednout náladu na celý den.

Vendula Jarolímková, Executive Assistant to CEO, CBR s.r.o.

Upřímně jsem se na první hodinu těšila. Sama si poslední dobou uvědomuji, že špatně dýchám a tak jsem se těšila na procvičení v této oblasti. Navíc jsem od toho čekala také jistý odpočinek od práce, ale i příjemné kolektivní protažení. Prostě jistou formu legrace a odreagování. Samotné lekce mě příjemně mě překvapily. S lektorkou byli všichni moc spokojení. Umí dobře podat svoje umění a zaujmout lidi. Navíc se dokázala přizpůsobit specifickému prostředí kanceláře i našim požadavkům. S každým individuálně pracovala. Lekce splnily má očekávání. Je to perfektní zpestření pracovního dne. Jsme rádi i za tu chvíli, kterou v kanceláři ke cvičen máme. Mít více času, cvičili bychom každý den.

Média:

Helena Nehasilová from HR Kavárna by LMC on Vimeo.

Office joga – cviceni from HR Kavárna by LMC on Vimeo.

Dotyk.cz

Jobs.cz

Praštíme do toho!

Material Times

Vlasta