Office yoga > Služby > Online lekce

Office yoga – online

„Máte nevyužitou zasedačku? Využijte jí pro Online cvičení v reálném čase!“

Máte v kanceláři k dispozici zasedací místnost vybavenou kamerou a mikrofonem? Pokud ano – pojďme pro vaší firmu interně streamovat lekce jógy přímo z vaší zasedačky! Tato varianta je vhodná v případě:

  • že máte hodně zaměstnanců na home office
  • chcete zasáhnout co největší počet lidí
  • chcete poskytnout benefit zaměstnancům na vícero pobočkách v jednom čase

Jak to funguje? Lektor do jde do vaší firmy, kde bude pravidelně cvičit sice sám v zasedací místnosti, avšak s mnoha lidmi, kteří se mohou připojit odkudkoli. Lekce jsou vždy jedinečné a pouze v rámci vašeho interního systému (Zoom, Google Hangouts, Whereby atd. – záleží, co vaše firma používá).

Chcete vymyslet unikátní Online streaming Office yogy u vás v práci? Neváhejte nás kontaktovat.

 

Reference: 

Office yoga online se mezi našimi členy a klienty skvěle chytla. Cítíme velký zájem o lekce jógy, které pomáhají lidem na „home office“ zvládnout pracovní napětí a bolesti těla z neustálého sezení. Navíc tímto dokážeme uspokojit nejen naše pražské pobočky, ale i kolegy na Slovensku, v Maďarsku, Polsku a Anglii. Snažíme se podporovat fyzické a mentální zdraví našich lidí na dálku a zatím je o to velký zájem, což nás těší.
Simona Nedeljakova, Community Manager, HubHub

„Skvělé lekce a perfektní domluva, Helena nám vyšla vstříc úplně ve všem. Pohyb teď potřebujeme více, než cokoliv jiného a živé online lekce člověka donutí k pravidelnosti. Helena má moc příjemný projev a umí jógu vysvětlit a uzpůsobit i úplným začátečníkům, takže ji zvládne opravdu každý. Navíc nám firemní lekce ušila na míru tak, aby co nejvíce pomohly lidem se sedavým zaměstnáním. Naši zaměstnanci si tuhle aktivitu chválí a já ji doporučuji všemi deseti.“ Eva Pětvalská, O2 Czech republic

„Když aktuální situace kolem covidu-19 ovlivnila chod celé naší společnosti a přesunula většinu aktivit do online prostředí, připravili jsme pro zaměstnance benefit v podobě živých online lekcí Office yogy. Kolegové hodně oceňují možnost 2x týdně udělat něco pro své home officem zmáhané tělo (přiznejme si, podmínky při práci z domova nejsou vždy ergonomicky vyhovující). Na online lekce se připojují i kolegové, kteří by „veřejnou“ lekci v kanceláři nikdy nezkusili. To nám vyřešilo nejen otázku fair play pro všechny zájemce o cvičení, ale i problém jak dostat cvičitele do všech našich poboček po celé republice za minimální náklady.“

Možná varianta cvičení: 

Pro nabídku na míru kontaktujte Helena Nehasilovou na e-mail helena.nehasilova@gmail.com