Office yoga > Reference

Reference od klientů

Mezi naše spokojené klienty patří napířklad: Adastra group, Blueberry Apps, Český rozhlas, ČSOB, Danone , Enovation , Eppi, DHL, Graebel, IKEA, Impact HUB Prague, IPR Praha, J&T Banka, Kantar, Kytary.cz, SAP, NNIT, Nymble, Oborová Zdravotní Pojišťovna, Roche, Penta Investments, Take Advice, VÚSP, WhiteCase, Waltrovka, Wayra, Zoom International a další…

Klára Sejková, T-Mobile: spolupráce v rámci korporátních dnů zdraví v T-Mobile probíhá hladce a bez problémů. Oceňujeme profesionální a individuální přístup k našim zaměstnancům, kteří sami workshopy hodnotili jako velice kvalitní, ale i vstřícný a operativní přístup k organizaci akce jako takové. Workshopy jsou vedeny poutavou formou, účastníci mají možnost vyzkoušet si získané poznatky pod odborným vedením lektorů přímo na pracovišti, v čemž spatřujeme velký přínos.
Miroslav Polach, Havel, Holasek & Partners: Jako fanoušek akčnějších sportů jsem si myslel, že by mě něco jako jóga nemohlo bavit. Vyzkoušet jsem se ji tak rozhodl až tehdy, kdy jsme od zaměstnavatele dostali Office yogu jako benefit. Hned první hodina s lektorkou mě příjemně překvapila sportovnějším pojetím, náročností a hlavně zábavností. Přítomnost pozitivně naladěného lektora navíc dokáže člověku zvednout náladu na celý den.
Petra Jetlebová, Adastra: Mít jógu v práci místo oběda mi přišlo jako neobvyklý, ale dobrý nápad, a tak mě zvědavost přivedla na první hodinu. Lekce byla super a mé nadšení se s každou hodinou umocňuje. Jóga mi přináší lepší soustředěnost, uvolnění, protažení a touhu rozbíjet stereotypy, a proto bych jí doporučila každému, kdo touží po nenásilné a příjemné změně ve svém životě. Vždy jsem byla přesvědčená, že když člověk pracuje v kanceláři, potřebuje vybít energii u aerobního druhu cvičení, ale hodiny jógy mi ukazují, že tomu tak není. Protažení a relaxaci, kterou jóga nabízí je mnohem efektivnější pro nalezení rovnováhy, zpevnění svalů a načerpání pozitivní energie pro další výkon.
Vendula Jarolímková, CBR s.r.o.: Sama si poslední dobou uvědomuji, že špatně dýchám a tak jsem se těšila na procvičení v této oblasti. Navíc jsem od toho čekala také jistý odpočinek od práce, ale i příjemné kolektivní protažení. Navíc se dokázala přizpůsobit specifickému prostředí kanceláře i našim požadavkům. Lektorka s každým individuálně pracovala. Je to perfektní zpestření pracovního dne.

Napsali o nás