Office yoga > Jóga mezi e-maily

Jóga mezi e-maily

je kniha, která ti ukáže, jak se cítit dobře a být zdraví v práci na home office, nebo v kanceláři.

  • Prosedíš denně více jak 5 hodin před počítačem?
  • Bolí tě záda, hlava, ztuhlá zápěstí a oči?
  • Cítíš se při práci neproduktivní a bez nálady?

Chceš s tím něco udělat? Potom je tato kniha přesně pro Tebe. Najdeš tu, jak se v rychlosti protáhnout v práci a odpoledne se stále ještě cítit svěží, jak se naučit dýchat a zatočit s akutním stresem, nebo jak se nenechat ovládnout internetem a zvýšit svoji pracovní produktivitu.

V knize objevíš

Na více jak 100 stranách najdete přes 70 rad a cviků v pěti ucelených kapitolách. Vše je doplněno fotografiemi, které byly pořízeny v kancelářích úspěšných českých firem jako Avast, Innogy, Seznam.cz, Blue Link a mnoha dalších.

O autorce

Ing. Helena Nehasilová Vybudovala v České republice pojem Office yoga. Díky dlouholetým zkušenostem na poli „firemní jógy“, kdy se svým týmem poskytuje jógové lekce a workshopy ve velkých korporacích i malých společnostech, vydává knihu Jóga mezi e-maily. Od roku 2016 vede také studio Jóga Letná. Je certifikovanou lektorkou jógy.

Sezení "zabíjí"

A je to vědecky potvrzeno!

Sedavým způsobem života jsme obětmi mnoha civilizačních chorob jako jsou chronické bolesti zad, migrény, syndrom vyhoření, křečové žíly, nemoci srdce, obezita, syndrom karpálního tunelu a desítky dalších. Čas na změnu je právě teď. Inspiruj sebe, nebo přátelé v okolí touto knihou.

Zprávy od čtenářů

Knihu budu mít rozhodně stále u sebe v kanceláři a budu se k ní průběžně vracet (myslím, že to nebude ten zaprášený zapomenutý případ). Už teď je můj život jiný a uvědomuji si, jak se přirozeně snažím v práci i celkově chovat šetrněji ke s svému tělu – a jak je pak celkově spokojenější. Rady z knížky fungují a třeba to popsané ranní nastavení rituálů má opravdu fantastický účinek.

Kateřina Pokorná

„Jógu cvičím dlouhodobě, každý den, většinou spíše „po e-mailech“ večer, a považuji ji za vynikající způsob, jak přežít sedavé zaměstnání. Jóga mezi e-maily je skvělým úvodem do toho, jak si rychle ulevit od obvyklých potíží spojených s nedostatkem pohybu.“

Tomáš Baránek