Office yoga > Lektoři  > Poznejte Office jógína Marka

Poznejte Office jógína Marka

Je tady další rozhovor, nyní s naším mužským elementem týmu Office yoga. Marek je důkazem toho, že jóga není určitě pouze pro ženy a jsme rádi, že doplňuje a vyvažuje svojí speciální osobností dámskou část našeho týmu.

Představ se nám trošku Marku.

Ahoj, já jsem Marek, je mi svěžích 26 let a jednou bych si přál být „strašně vyrovnaný jogín a zažít všechny ty věci, o kterých píšou staré chytré knihy“. Po vysoké škole jsem se proto rozhodl věnovat  právě studiu jógy. V současnosti také pracuji ve družině skvělé školy Da Vinci v Dolních Břežanech a učím golf, který jsem hrál celé mládí. Jo a máme psa. Doufám, že tu ještě nikdo nezmiňoval psy 😉

Co ti přineslo vedení lekcí v rámci projektu Office yoga?

Spolupráce se úžasnými lidmi! Pro mě to je vždycky o lidech, jinak se necítím ve své kůži. Jako na dlani vidím vývoj projektu a je to hrozně inspirativní. Taky mě baví předávat informace, které se mi osvědčily a člověku vylepší život a stačí jenom trochu úsilí k jejich zapojení do života.

Řekni nám něco víc o svém koníčku.

Mezi mé koníčky patří hra na bicí. S jednou partičkou máme amatérskou kapelu, kde provozujeme „naivní umění“, které se však brzy vyvine v opravdu seriózní umění a naše sláva nás oslepí jednou provždy (haha). Taky mám pořád v hlavě myšlenku, že bych si zasurfoval, ale to se mi podaří vždy tak zhruba jednou do roka.

8wDWAgwBXf21Sa4JjAtD8OSaWAPd5aaF

 

Jak přistupuješ ke svým „jógínům“, neboli účastníkům lekcí?

Možná to bude znít zvláštně, ale prostě jako k lidem 🙂 Snažím se ke každému člověku přistupovat individuálně, protože každý jedinec má jiné tělo a hlavně jinak naprogramovanou mysl. Nenahlížím na nikoho obecně, nebo povrchně. S každým pracuji úplně jinak a tak je to vždy jedinečné.

Čím bys řekl, že obohatíš Office yogu?

Řekl bych že hodně tím, jak neustále vyrušuji při našich týmových myšlenkových bouřích a tím pádem se nastolí pohodové tempo, odlehčí se atmosféra a na konci dne dojde ke kvalitnějším výstupům z rozhodovacího procesu. Přináším do Office yogy bezpochyby naprosto jiný pohled a vlastně zase úplně jinou kreativitu.

Helena