Office yoga > Quote  > Zahřálo u srdce

Zahřálo u srdce

Dostali jsme zpětnou vazbu na lekce Office yoga od paní Petry ze společnosti Adastra, kde se konají pravidelné lekce. To, co nám napsala, nás moc potěšilo a musíme to sdílet i s vámi přátelé.


„Mít jógu v Adastře místo oběda mi přišlo jako neobvyklý, ale dobrý nápad, a tak mě zvědavost přivedla na první hodinu. Lekce byla super a mé nadšení se s každou středeční hodinou umocňuje. Jóga mi přináší lepší soustředěnost, uvolnění, protažení a touhu rozbíjet stereotypy, a proto bych jí doporučila každému, kdo touží po nenásilné a příjemné změně ve svém životě. Lektorka Bára po celou dobu lekce navádí k vědomému dechu i pohybu a vytváří atmosféru pro navázání kontaktu s vaším tělem.

Vždy jsem byla přesvědčená, že když člověk pracuje v kanceláři, potřebuje vybít energii u aerobního druhu cvičení. Hodiny jógy mi ukazují, že tomu tak není. Protažení, uvolnění a relaxaci, kterou jóga nabízí je mnohem efektivnější pro nalezení rovnováhy, zpevnění svalů a načerpání pozitivní energie pro další výkon. Když mi nějaký cvik z počátku nejde, snažím se uplatňovat heslo naší lektorky. „Cílem jógy není dotknout se nosem kolenou, ale individuální spokojenost každého člověka“.

Dovolte mi ještě jedno velké poděkování. Děkuji Báře Černé za nesmírnou trpělivost a odborné vedení v hodinách jógy. Děkuji společnosti Officeyoga za super koncept. Děkuji Báře Novákové za zajištění jógy v prostorách naší kanceláře. Děkuji Adastře za báječný benefit!“

A co dělají lekce s vámi? Napište nám. Budeme rádi za jakýkoliv feedback!

Tags: