Office yoga > Trendy  > Nezapomenutelné randez-vous

Nezapomenutelné randez-vous

Už znáte vašeho pana „božského“ nebo slečnu „nadoblačnou“, a chcete je vytáhnout ven. Je samozřejmostí, že musíte udělat skvělý první dojem. Akorát vás nenapadá zajímavé místo? Restaurace a kavárny jsou ohrané, ZOO moc dětinská a představa srkání špaget z jednoho domácího talíře (jako Lady a Trump) vás spíše děsí. Tak kam? Přinášíme vám naše nápady a můžete být v klidu, některé vás nemusí stát ani korunu a přesto udělají dojem.

Cosmo rande

Seznamte se s nádherami hvězdné oblohy a pozvěte svůj protějšek na půlnoční procházku, nejlépe na místo s pěkným výhledem na hvězdy. Pokud máte dalekohled, vezměte jej sebou! Pokud nemůžete vyjet mimo město a jeho světelný smog – zkuste nějaké z planetárií, které vám souhvězdí, planety a komety ještě přiblíží. Podívejte se do hlubin hvězdného nebe, do míst odkud jsme přišli…

Hurá na farmářské trhy

Nechce se vám ponocovat? Můžete vzít váš objekt lásky na procházku po farmářských trzích, spojit to s nákupem zajímavých, čerstvých, lokálních surovin a posnídat přímo na místě, nebo si z nakoupených potravin udělat vlastní snídani někde v parku opodál (nebo doma opodál 🙂 . Korzování, ochutnávání, kochání, povídání, poslouchání – zapojíte všechny smysly!

Blešák

Navštivte blešák, atmosféru starých věcí s historií a příběhem! Nakupte si (nebo protějšku) zajímavé kousky, které jinde neseženete. Budete originální a uděláte radost sobě i druhému. Památka na tento den je jasná a proto se i rande vryje do paměti nejenom netradiční atmosférou, ale možná i malým dárkem.

Jděte trénovat

Můžete vyrazit za společným sportem. Jste nadšenci do běhání a ve městě se zrovna koná běžecký maraton? Příležitost k tomu se sblížit s dílet společný zájem. Nebaví vás běhat? Vyzkoušejte něco klidnějšího – třeba jógu. Existuje například jóga pro dvojice – neboli akro jóga. Spojení jógy, akrobacie a thajských masáží. Tento pohyb je založený na důvěře. Zkoušejte, experimentujte!

Dobrovolničte

Co takhle jít a pomoci spolu potřebným? Dobrovolníků není nikdy dost! Ten pocit zadostiučinění, pomoci a zlepšení dne někomu nebo něčemu, kdo to opravdu potřebuje – je přeci skvělý. Navíc uděláte neopakovatelný dojem i na váš protějšek. Domluvte se a darujte jídlo do potravinové banky, jděte do domova pro seniory a promluvte si babičkami, jděte uklidit blízký park nebo darovat jídlo do zvířecího útulku. Věřte, že se vám oběma vryje tento zážitek do paměti.

Jděte na zajímavý workshop

Vzdělávejte se společně. Vyzkoušejte seminář, který jste ještě nikdy před tím nezkusili. Můžete jít například na workshop o vaření Indického jídla, přednášku o cestování nebo seminář s IT tematikou. Získejte nové informace, učte se a buďte spolu.

Zúčastněte se předčítání

Milujete knihy? Líbí se vám podobný literární styl? Jděte na autorské čtení. Po městě určitě naleznete několik takových. Stačí hledat. Můžete se seznámit se samotným autorem, položit mu své otázky a stejně tak ten, koho vezmete s sebou.

Objevte nové muzeum

Kdy jste byli naposledy v muzeu? Je to více než pár let? Tak to napravte! A pokud chodíte pravidelně, objevte neobjevené. Ponořte se do zajímavostí starověkého Egypta nebo poznejte taje České národní banky a jejich útrob. Možností je nepřeberné množství a můžete vybrat to, co vás oba zajímá.

Inspirace z: greatist.com