Office yoga > Trendy  > Nový rok – Nové studio

Nový rok – Nové studio

Už delší dobu nás napadaly myšlenky, abychom Office yoze vytvořili také vlastní základnu. Místo, odkud bude vzkvétat dál, místo, kde nás mohou naši příznivci navštívit i mimo kanceláře, po kterých neustále cvičíme. Možná to byla náhoda a možná to byl osud. Z ničeho nic se k nám dostal úžasný prostor přímo v srdci Letné, poblíž Letenského náměstí. Zamilovali jsme se a rozhodli se udělat Office yoze sestru, kterou jsme pojmenovali studio Jóga Letná.

Znáte to, někdy, když člověk tlačí moc na pilu, nic se mu vlastně nevede. My, z povahy „jóginské“, jsme na pilu netlačili a nic konkrétního urputně nevyhledávali a on si nás ten vysněný prostor našel sám. Nemyslete si, zase tak jednoduché to nebylo. Celá akce by se dala nazvat kulovým bleskem. Vše proběhlo velice narychlo (zhruba v období 2 měsíců) a s drobnými komplikacemi. Nicméně jsme se s nimi vypořádali a nové studio Jóga Letná je na světe! Chcete se zastavit na jednu z různorodých lekcí, pronajmout si moderní prostor multifunkčního studia, nebo se prostě přijít jen tak podívat? Shlédněte náš rozvrh! Jste tu vítáni.

DSC_5763

DSC_5395

 

 

 

 

 

 

Najdete nás kousek od Letenského náměstí, v ulici Dobrovského 20, hned vedle známé kavárny Nudný otec, v blízkosti Národního technického muzea. Otevřeli jsme před týdnem a první návštěvníky jsme snad naší nabídkou lekcí, lektorů i prostorem příjemně obohatili. Práce je stále mnoho, plánujeme semináře, řešíme všechny organizační věci spojené s chodem studia. Znáte to. Odměnou za tu všechnu dřinu jsou nám ovšem spokojené tváře našich návštěvníků, žáků a příznivců. Nechceme studio profilovat pouze jako jógové, ale chceme se otevřít vícero možnostem zdravého cvičení a pohybu, ať už je to pilates, posilování s vlastním tělem, nebo cvičení s fyzioterapeutem.

DSC_5814 DSC_5850

 

 

 

 

 

 

 

Rádi bychom byli ostrovem pro setkávání lidí s podobným smýšlením a citem pro jógu, zdravý životní styl, východní filosofie, seberozvoj. K tomu nám pomůže nejenom krásný interiér, sestávající z cvičebního sálu, recepce, dvou šaten a sprch, ale i kvalitní výběr lektorů a samozřejmě jejich přístup k vám. Celkový dojem už musíte ohodnotit sami.

Jménem Jóga Letná vás tímto chceme pozvat na návštěvu. Dorazíte?