Office yoga > Cviky  > Chytré typy na kancelářské cviky

Chytré typy na kancelářské cviky

Sami víte, že je důležité mít nějaký zdravý pohyb pravidelně. Ať už je to navštěvování sportovního centra, nebo alespoň malá aktivita či protažení v kanceláři. Mnoho z nás však nemá přístup k pravidelnému cvičení. Může v tom hrát roli mnoho faktorů, ať už  finančních nebo časových. Přinášíme vám několik způsobů, jak se alespoň trochu rozpohybovat nehledě na to kde jste. Třeba právě za vaším pracovním stolem.

Nebojte se, nebudeme vám předestírat cviky, u kterých by jste se extrémně nadřeli či zapotili. Proto si je můžete zacvičit všechny. Aby mělo cvičení svůj efekt, je dobré aby jste je pravidelně opakovali a časem se z toho stala třeba i vaše rutina. Opravdu se není čeho bát.

Pokud sami víte, že vaše kondice na tom není úplně dobře, tyto cviky vám pomůžou se opět, pomalu rozhýbat a začít časem i s něčím náročnějším. Krása toho všeho je, že si můžete opravdu zacvičit kdekoliv, ať už je to kancelář, hotelový pokoj nebo vaše kuchyň.

Jak můžete vidět z obrázku výše, cviky jsou jednoduché a při tom velice prospěšné. Nepotřebujete k nim žádného trenéra ani naditou peněženku! Udělejte si krátkou pauzu a zkuste se protáhnout. Uvidíte, že vám bude hnedka lépe.

Tip! Pokud přeci jenom nechcete cvičit před kolegy, udělejte si rychlou procházku po budově nebo po kanceláři, nejlépe však venku před budovou!